Krbová kamna - ROMOTOP - Komínexpres s.r.o.

ROMOTOP

Keramická kamna

Keramika je tradiční, přírodní a v oblasti topení ověřený materiál. Ve všech parametrech je jako obklad krbových kamen tou nejlepší volbou. Akumulační schopnost keramiky je známá již několik století. Velkoplošné formáty keramiky a moderní barvy glazur reagují na aktuální trendy v interiérové architektuře. Keramický obklad je neporézní a tedy praktický na údržbu, předností je dlouholetá stálost barev i při termickém zatížení.

  Akumulační kamna

  Akumulační prvky Romotop jsou vyvinuty tak, aby svým materiálem, konstrukcí a umístěním dále zvyšovaly přidanou hodnotu Vašich kamen. Mají schopnost rychle absorbovat přebytečnou energii v době aktivního topení, aby tuto energii dlouhé hodiny vyzařovaly zpět do místnosti i po vyhasnutí plamene.

   Kamna s teplovodním výměníkem

   Konstrukce teplovodního výměníku u krbových kamen Romotop je připravena inteligentním a vyspělým způsobem. Proporce kamen i estetika hoření zůstávají plnohodnotně zachovány, navíc je ohříván otopný teplovodní systém domuKamna tak disponují zvýšenou účinností spalování a výrazně spoří celkové náklady na vytápění objektů.

    Kamna pro nízkoenergetické domy

    Na současné požadavky vysoké těsnosti a nižší tepelné ztráty nízkoenergetických rodinných domů reaguje Romotop vhodnou kolekcí krbových kamen. Konstrukce je připravena tak, aby i při snížené potřebě tepelného výkonu kamen bylo zachováno velkoplošné prosklení dvířek kamen. Kontakt s plameny plápolajícího ohně není tedy ani pro tuto řadu produktů limitován.

     Doprava

     Spolupracujeme s kurýrní službou Geis Group CZ

     Kvalita

     Nabízíme pouze kvalitní komínové systémy

     Nejnižší ceny

     Garance nejnižších cen V ČR

     Zákaznická linka

     +420 604 806 106